News
Czwartek 18 kwietnia 2024

"Zielone" szkolenie dla stowarzyszeń

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu woj. łódzkiego na szkolenie on-line, dotyczące oferty wsparcia finansowego ze środków Funduszu w 2020 roku dla obiektów użyteczności publicznej z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Szkolenie odbędzie się 23 lipca w godz. 10.00 – 12.00.
wfosgw
Link do spotkania on-line zostanie przesłany w dniu szkolenia na adresy mailowe uczestników wskazane w zgłoszeniu.

W zgłoszeniu prosimy podać:
  • imię i nazwisko uczestnika
  • nazwę podmiotu/instytucji
  • miejscowość siedziby
  • adres email

Zgłoszenia należy przesłać do 20 lipca do godz. 15.00 na adres: rejestracja@wfosigw.lodz.pl
Liczba miejsc ograniczona!
← Back