Piątek 22 stycznia 2021

Jestem obrazem - konkurs dla uczniów podstawówek

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu mogą wziąć udział w ciekawym konkursie fotograficzno-plastycznym pt. „Jestem obrazem”. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody. Konkurs organizują Zespół Szkolno-Przedszkolny i SP im. A. Brandta w Kurnosie Drugim. Inicjatywę objęła patronatem honorowym Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
Kilka prostych kroków, by wziąć udział w konkursie:
1. Poszukaj w Internecie, bibliotece, podręcznikach lub innych źródłach obraz, który Twoim zdaniem jest ciekawy.
2. Przygotuj strój, rekwizyty, tło, a następnie wykonaj zdjęcie jak najbardziej podobne do tego, którym się wzorowałeś/aś.
3. Wyślij swoje zdjęcie oraz zdjęcie obrazu, na którym się wzorowałeś/aś, na adres: jestem.obrazem.kurnos@interia.pl do 4 grudnia br.
 
Uczestnicy konkursu zostaną ocenieni w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 4-6 i kl.7-8. Jury będzie porównywać fotografię do oryginalnego dzieła, użyte rekwizyty i kostiumy, pomysłowość. Rozwiązanie konkursu planowane jest 12 grudnia. Uczestnicy konkursu powinni zapoznać się z jego regulaminem. Wraz z praca konkursową zobowiązani są wypełnić i przesłać kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
A.Zawodzińska, Zespół ds. Promocji
Starostwo Powoatowe w Bełchatowie
Jestem obrazem pdf2 (pdf) 0.73mb (Downloads: 58)
Kilka prostych kroków pdf (pdf) 0.32mb (Downloads: 22)
Plakat Starostwo (jpg) 0.07mb (Downloads: 15)
← Back