Piątek 22 stycznia 2021

Mammografia w Bełchatowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Mieszkanki Bełchatowa, będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Badanie skierowane jest do pań w wieku 50- 69 lat, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.
 
mammo2
Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie do dyspozycji pań w Bełchatowie – 9 grudnia 2020 w godzinach od 9.15 do 18.20 przy markecie, ul. Witolda Budryka 69. Przypominamy, że grudzień 2020 roku jest ostatnim miesiącem, w którym z badania w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi mogą skorzystać Panie z rocznika 1951. W badaniu w ramach Programu mogą wziąć udział panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi, a także nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy

Przed badaniem należy się zarejestrować pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Warto także zabrać ze sobą poprzednie wyniki mammografii. Pamiętać także należy o bezpieczeństwie w obecnej sytuacji. W pracowni będą mogły jednocześnie przebywać tylko trzy Panie. Do dyspozycji będą środki do dezynfekcji rąk. Należy także posiadać maseczkę ochronną.
Źrółdło:LUX MED Diagnostyka
M.Rogut-Chrząszcz, Zespółd ds. Procmoji Starostwo Powiatowe
← Back