News
Czwartek 25 kwietnia 2024

Nowe utrudnienia na drodze Czyżów-Kalisko

Wznowienie po zimowej przerwie prac przy rozbudowie DP nr 1500E oznacza zmiany w organizacji ruchu. Od 3 marca drogowcy, którzy na zlecenie Gminy Kleszczów realizują tę inwestycję, planują wprowadzić ruch wahadłowy na kolejnym fragmencie przebudowywanej drogi. Sygnalizacja świetlna zostanie ustawiona już w obrębie ronda w Kalisku, czyli na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 484 z drogą powiatową nr 1500E.
rozbudowa drogi do Kaliska1
Urząd Gminy w Kleszczowie apeluje do użytkowników przebudowywanej drogi o ostrożność i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. Jednocześnie prosi kierowców, którzy odczytają ten komunikat, by powiadamiali znajomych, korzystających z tej drogi podczas codziennych dojazdów do pracy w Rogowcu i okolicy, że na pokonanie odcinka z wprowadzonym ruchem wahadłowym będzie potrzeba więcej czasu niż dotychczas.
Za utrudnienia – przepraszamy.
Urząd Gminy w Kleszczowie
← Back