Niedziela 07 marca 2021

Tarcza antykryzysowa- trwa nabór w PUP

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 9 =
W Powiatowym Urzędzie Pracy w Bełchatowie trwa nabór wniosków na pomoc dla przedsiębiorców w ramach tarczy antykryzysowej (COVID-19).
główne pup
W dalszym ciągu realizowane są formy pomocy
- dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od nich składek na ubezpieczenia społeczne dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców
- dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych;
- dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych;
- niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy- nabór do czerwca 2021 r. 
- oraz nowa pomoc: dotacje w wysokości do 5 tysięcy. Z tej formy mogą starać się mikro i mali przedsiębiorcy- wsparcie kierowane jest do konkretnych branż: gastronomicznej, weselnej, fitness, targowej (sprzedaż na straganach i targowiskach), turystycznej, estradowej, filmowej, kulturalno-rozrywkowej, rekraacyjnej, fotograficznej, fizjoterapeutycznej, edukacyjnej, transportowej i pralniczej. Dotacja ta udzielana jest przez PUP w Bełchatowie na podstawie wniosków złożonych wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą serwisu praca.gov.pl do dnia 31.01.2021 r. Dotacja ta nie koliduje z inną pomocą otrzymaną już przez firmę.
 
Wszelkie informacje oraz instrukcje zamieszczone są na stronie internetowej urzędu pracy w zakładce tarcza antykryzysowa.

Źródło:PUP
← Back