News
Piątek 29 marca 2024

Wyniki konkursu "Magiczny świat pszczół"

Osiemnaście placówek szkolno-wychowaczych z terenu powiatu bełchatowskiego zgłosiło przestrzenne prace plastyczne na konkurs ph. „Magiczny świat pszczół”. Autorzy prac mogli w nich wykorzystać tylko surowce wtórne. Konkurs ogłosiło starostwo, jako jedną z wielu form edukacji ekologicznej mieszkańców.
glowne
Przypomnijmy, ogłoszony kilka tygodni temu konkurs plastyczny polegał na przygotowaniu formy przestrzennej, nawiązującej do życia pszczół. Tematyka konkursu nie jest przypadkowa, bowiem zgłoszone prace będą wystawione podczas kolejnej edycji ekologicznego pikniku, połączonej z Powiatowym Dniem Miodu. W trakcie wydarzenia laureaci odbiorą nagrody. Werdykt komisji konkursowej jest już znany i przedstawia się następująco:

I miejsce : Szkoła Podstawowa Nr 8 w Bełchatowie. Pracę wykonała Pola Oremus

II miejsce : Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Bełchatowie. Autorki: Aleksandra Anioł, Gabriela Kuligowska, Zofia Papuga

III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zelowie. Pracę wykonali Maksymilian Wrona, Kamil Kocik

Wyróżnienia:
Akademia Przedszkola Jabłuszko: Julia Perkowska, Zuzanna Perkowska, Nataniel Skupiński (8362)
Przedszkole Samorządowe Nr 8: Oliwia Pietrucha
Szkoła Podstawowa w Szczercowie: Anastazja Dyła, Kinga Kociuga

Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody, którymi są laptop, aparat fotograficzny i mobilny głośnik.
A.Pogocka, A.Zawodzińska
← Back