Sobota 04 lipca 2020

W piątek,  20 września odbył się w siedzibie fundatora głównej nagrody, markecie Leroy Merlin finał konkursu na najpiękniejszą posesję w powiecie bełchatowskim. Przypomnijmy, konkurs ogłoszony pod koniec czerwca przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr trwał kilka tygodni. W tym czasie mieszkańcy sami zgłaszali swoje posesje do rywalizacji. W sierpniu odwiedziła je kilkuosobowa komisja konkursowa. 
Zakończył się pierwszy etap konkursu na „Najpiękniejszą posesję powiatu bełchatowskiego”, w którym właściciele zgłaszali swoje posesje do tej wyjątkowej rywalizacji. Komisja powołana przez Dorotę Pędziwiatr, starostę bełchatowskiego, inicjatora i głównego organizatora konkursu, odwiedzi niebawem wskazane miejsca, by ocenić ich estetykę. Partnerem starostwa w przedsięwzięciu jest bełchatowski Leroy Merlin.
Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą zgłaszać swoje posesje na konkurs, który wyłoni tę najpiękniejszą. Na laureatów czekają wartościowe nagrody. Partnerem bełchatowskiego starostwa w tej inicjatywie jest Leroy Merlin.