Piątek 19 kwietnia 2024

Rozstrzygnięcie konkursu ofert – pomoc prawna

W dniu 29 listopada 2019 roku Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert i dokonania wyboru ofert na powierzenie prowadzenia w 2020 roku punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego przez organizacje pozarządowe.
Zarząd Powiatu w Bełchatowie dokonał wyboru oferty Fundacji Młodzi Ludziom z siedzibą w Borysławie, której to Fundacji powierzone zostanie prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Zelowie oraz punktów nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Kleszczowie i Szczercowie.
uchwała w sprawie roztrzygnięcia konkursu (pdf) 0.39mb (Pobrań: 105)