Niedziela 09 sierpnia 2020

Informacja Zarządu Powiatu w Bełchatowie

Zarząd Powiatu informuje, że w dniu 18.11.2015 r. wpłynęła do Starostwa Powiatowego  w Bełchatowie oferta Fundacji Wspierania Folkloru Wiejskiego i Miejskiego z siedzibą w Mzurkach na realizację zadania publicznego z zakresu kultury  i sztuki, ochrony dóbr kultury    i dziedzictwa narodowego pod nazwą: „Wigilijna opowieść o niezwykłych talentach – popularyzacja kultury ludowej i tradycji bożonarodzeniowych wśród dzieci i młodzieży poprzez organizację warsztatów artystycznych”. Wnioskowana kwota na realizację zadania to 3.000,00 zł. W terminie 7 dni od podania do publicznej wiadomości ogłoszenia o złożeniu oferty, można zgłaszać swoje uwagi dotyczące przedmiotowej oferty. Szczegóły w załączeniu.