Poniedziałek 20 stycznia 2020

Informacja Zarządu Powiatu w Bełchatowie w sprawie oferty z zakresu kultury

Zarząd Powiatu informuje, że w dniu 26.02.2016 r. wpłynęła do Starostwa Powiatowego  w Bełchatowie oferta  Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej Oddział w Bełchatowie  na realizację zadania publicznego z zakresu  kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pod nazwą: „Dzień Patrona Miasta Bełchatowa”. Wnioskowana kwota na realizację zadania to 5.000,00 zł. W terminie 7 dni od podania do publicznej wiadomości ogłoszenia o złożeniu oferty, można zgłaszać swoje uwagi dotyczące  przedmiotowej oferty. Szczegóły w załączeniu.