Czwartek 25 kwietnia 2024

Jak napisać projekt? Zaproszenie na szkolenie

GRANT NA LEPSZY START to program wsparcia młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa łódzkiego.  W związku z ogłoszeniem kolejnej edycji tego programu zapraszamy na szkolenie pt. "Jak napisać projekt. Warsztat gotowego projektu", które odbędzie się 18.04.2015r. w godzinach 9.00 - 16.00 (os. Dolnośląskie 204B, budynek MCK Gwarek, wejście od strony biblioteki).

Na szkoleniu będą przygotowywane projekty i wnioski o dofinansowanie pod kątem kilku wybranych konkursów, m.in do konkursu "Grant na lepszy start". Zostaną przeanalizowane wymogi konkursowe, elementy wniosku, rezultaty, budżet, punktacja/ kara oceny wniosków itp. W ramach szkolenia zapewniono bezpłatnie materiały i wyżywienie. Po szkoleniu będzie można skorzystać z bezpłatnego wsparcia doradczego, aby doprecyzować projekt i złożyć wniosek.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą do 15 kwietnia br. pod numerem telefonu 504 201 155.