Piątek 19 kwietnia 2024

Komunikat dla organizacji pozarządowych

Zarząd Powiatu w Bełchatowie ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2012 roku w zakresie: pomocy społecznej, promocji i ochrony zdrowia, sportu i kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa, kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej.

Treść ogłoszeń zawierających m.in. zasady przyznawania dotacji, warunki składania ofert oraz wzór oferty realizacji zadania publicznego (zgodny z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zdania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania) znajduje się w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi”.