Czwartek 25 kwietnia 2024

Konkurs ofert na zadania publiczne w 2017 roku

W dniu 22 grudnia 2016 r. Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych w 2017 roku w zakresie: pomocy społecznej, promocji i ochrony zdrowia, sportu i kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa, kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej. Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert wskazuje, oprócz zakresu zadań zlecanych organizacjom wraz z kwotami przeznaczonymi na ich realizację, zasady przyznawania dotacji, termin i warunki realizacji zadania oraz składania ofert, a także termin, tryb i kryteria stosowane przy dokonywaniu wyboru oferty.
ogłoszenie (pdf) 1.89mb (Pobrań: 506)
uchwała w sprawie ogłoszenia konkursu (pdf) 0.22mb (Pobrań: 253)
Formularz oferty (pdf) 3.62mb (Pobrań: 375)
Wzór oferty wersja do edycji (doc) 0.11mb (Pobrań: 262)