Czwartek 25 kwietnia 2024

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych

Zarząd Powiatu Bełchatowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Bełchatowskiego w 2018 roku w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.
Szczegółowe informacje znajdują się w uchwale Nr 371/17 Zarządu Powiatu Bełchatowskiego. z dnia 7 listopada 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia w 2018 roku punktów nieodpłatnej pomocy prawnej przez organizacje pozarządowe.
Oferty należy składać w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie, w sekretariacie ( IIIp.) ul Pabianicka 17/19 w terminie do dnia 27 listopada 2017 r. (do godziny 15:30).