Środa 24 kwietnia 2024

Spotkanie poświęcone realizacji zadań publicznych

Szanowni Państwo!
Miło jest nam poinformować o zbliżającym się spotkaniu edukacyjno-doradczym, które zostanie poświęcone zagadnieniom dot. realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Istotnymi zagadnieniami prezentowanymi podczas spotkania będą m.in.: tworzenie budżetu w podziale na koszty bezpośrednie i koszty obsługi, wkład własny (osobowy, rzeczowy, finansowy), nowe zasady zawierania umów cywilo-prawnych oraz rozliczania jednoosobowej działalności gospodarczej w ramach projektów.

Spotkanie zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS odbędzie się w środę 10 maja o godz. 15:00 w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej 96.
Zasady realizacji zadań publicznych przybliży Państwu Katarzyna Książczak - ekspert i doradca finansowy Centrum OPUS.
Serdecznie zapraszamy!