Sobota 20 kwietnia 2024

Uwaga - konsulatcje w sprawie naszej współpracy w roku 2014

Starosta Bełchatowski zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014.  Ogłoszenie o przeprowadzeniu...

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji wraz z załączonym projektem Programu i formularzem konsultacji zostało zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka konsultacje społeczne), na stronie internetowej Powiatu Bełchatowskiego (zakładka współpraca z organizacjami) oraz na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie.

Konsultacje potrwają od 4 do 15 października 2013 roku.

Projekt Programu z formularzem konsultacji. (pdf) 0.64mb (Pobrań: 150)