Piątek 29 marca 2024

Wspólnie dla innych - konsultacje na temat programu współpracy

Szanowni Państwo   Starosta Bełchatowski zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013.    Ogłoszenie o...

Szanowni Państwo

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji wraz z załączonym projektem Programu i formularzem konsultacji zostało zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka konsultacje społeczne), na stronie internetowej Powiatu Bełchatowskiego (zakładka współpraca z organizacjami) oraz na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie.

Konsultacje potrwają od 25 października do 6 listopada 2012 roku.

Monika Selerowicz, Pełnomocnik Starosty Bełchatowskiego ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Szczegóły dotyczące konsultacji. (pdf) 0.06mb (Pobrań: 109)
Formularz konsultacji. (pdf) 0.06mb (Pobrań: 133)
Projekt Programu współpracy. (pdf) 0.11mb (Pobrań: 170)