Czwartek 28 marca 2024

Firma na medal 2017

Po raz dziesiąty w historii powiatu bełchatowskiego przedsiębiorcy będą walczyć o tytuł „Firma na medal”. Na zgłoszenie swojej kandydatury mają czas do 31 stycznia 2017 roku.
zajawka1
Konkurs dla przedsiębiorców, organizowany przez bełchatowskie starostwo, to działanie, które ma popularyzować dobre przykłady działalności gospodarczej w regionie. Kapituła konkursu złożona z przedstawicieli instytucji i organizacji związanych z biznesem ocenia firmy pod kątem kondycji finansowej, stylu zarządzania, wdrażania technologii przyjaznych środowisku, strategii rozwoju i tworzenia nowych miejsc pracy, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Kapitule przewodniczy starosta bełchatowski.

- Przyznaniem tytułu „Firma na medal” i szklaną statuetką chcemy nagradzamy przedsiębiorstwa działające na terenie powiatu bełchatowskiego, przyczyniające się do rozwoju i promocji lokalnego rynku gospodarczego – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Zachęcam przedsiębiorców do zgłaszania swoich firm. W odpowiedzi na sugestie z poprzednich edycji konkursu, przedłużyliśmy termin składania formularzy. Przedsiębiorcom, chcącym pokazać się mieszkańcom powiatu, udostępnimy narzędzia promocyjne w postaci naszej strony internetowej i biuletynu, by w ten sposób zaistnieli w świadomości mieszkańców jako dobre, wzorcowe marki.

Uczestnicy konkursu „Firma na medal” zostaną ocenieni w następujących kategoriach: przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 1 roku do 3 lat; przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 3 lat: małe firmy do 50 osób, średnie firmy powyżej 50 osób. Na przestrzeni 9 lat trwania konkursu na liście laureatów i wyróżnionych pojawiło się kilkanaście podmiotów. Ogłoszenie listy kolejnych zwycięzców konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali w pierwszym kwartale 2017 roku. Więcej informacji: Zespół ds. Promocji w starostwie, 44 635 86 42.