Czwartek 21 marca 2019

Piętnaście lokalnych firm bierze udział w wyścigu po tytuł "Firma na medal". Aż siedem będzie rywalizować w kategorii "firma rodzinna". Reprezentowane są różne branże, m.in gastronomiczna, samochodowa, szkoleniowa, dekarska, kominiarska, medyczna i sklep internetowy.
Jeszcze tylko dziś (15 lutego)  do godziny 24.00 można zgłosić swoją firmę do konkursu starosty bełchatowskiego „Firma na medal”. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz i drogą elektroniczną przesłać go do starostwa (mnowak@powiat-belchatowski.pl).
Familijne firmy, czyli działalności gospodarcze prowadzone przez członków rodziny, kontynuowane od pokoleń czy zatrudniające krewnych, jakich na terenie powiatu bełchatowskiego jest bardzo wiele, mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami w tegorocznym konkursie starosty bełchatowskiego „Firma na medal”. Na najlepsze czeka tytuł, szklana statuetka i prestiż. Termin bezpłatnych zgłoszeń upływa 15 lutego.
Warto chwalić się swoimi sukcesami i dlatego zapraszam do udziału w konkursie „Firma na medal” - tak starosta Dorota Pędziwiatr zwróciła się do przedsiębiorców za pośrednictwem lokalnych redakcji zachęcając podmioty gospodarcze do uczestnictwa w rywalizacji, ale przede wszystkim do pokazania się szerszemu odbiorcy. Nowością w przedsięwzięciu jest dodanie do konkursowych kategorii firm rodzinnych. Firmy już mogą się zgłaszać. Termin upływa 15 lutego.
Po raz dwunasty w historii samorządu powiatowego starosta bełchatowski ogłasza konkurs dla przedsiębiorców „Firma na medal”. Kandydaci do tytułu zgłaszają się sami. Mają na to czas do 15 lutego 2019 r. W kolejnej edycji konkursu pojawia się nowa kategoria. Jest nią „lokalna firma rodzinna”.