Środa 16 stycznia 2019

Warto chwalić się swoimi sukcesami i dlatego zapraszam do udziału w konkursie „Firma na medal” - tak starosta Dorota Pędziwiatr zwróciła się do przedsiębiorców za pośrednictwem lokalnych redakcji zachęcając podmioty gospodarcze do uczestnictwa w rywalizacji, ale przede wszystkim do pokazania się szerszemu odbiorcy. Nowością w przedsięwzięciu jest dodanie do konkursowych kategorii firm rodzinnych. Firmy już mogą się zgłaszać. Termin upływa 15 lutego.
Po raz dwunasty w historii samorządu powiatowego starosta bełchatowski ogłasza konkurs dla przedsiębiorców „Firma na medal”. Kandydaci do tytułu zgłaszają się sami. Mają na to czas do 15 lutego 2019 r. W kolejnej edycji konkursu pojawia się nowa kategoria. Jest nią „lokalna firma rodzinna”.