Czwartek 02 kwietnia 2020

Dziesięć podmiotów gospodarczych, działających na terenie powiatu bełchatowskiego, powalczy o laury w konkursie dla przedsiębiorców ogłoszonym przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr. Reprezentowane są takie branże, jak m.in. produkcja mebli, szkoła dla kierowców, fryzjerstwo czy obrót nieruchomościami. Niektórzy przedsiębiorcy startują w dwóch kategoriach. Wyniki rywalizacji zostaną ogłoszone w kwietniu,  podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego.
Tegoroczna, 13. już edycja konkursu dla przedsiębiorców „Firma na medal” nadal trwa. Kapituła konkursu, której przewodniczy Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, zdecydowała o przedłużeniu terminu zgłoszeń. Do 28 lutego firmy mogą przesyłać formularze konkursowe do bełchatowskiego starostwa. Zwycięzców poznamy w kwietniu.
Starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr  zaprasza przedsiębiorców z powiatu bełchatowskiego do udziału w konkursie „Firma na medal”. Na zgloszenia zostało jeszcze 10 dni. Udział w konkursie jest bezpłatny.