Piątek 19 kwietnia 2024

Projekt "Nowe kwalifikacje szansą na stabilizację - studia podyplomowe i kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli z terenu Powiatu Bełchatowskiego"

Projekt „Nowe kwalifikacje szansą na stabilizację- studia podyplomowe i kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli z terenu Powiatu Bełchatowskiego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Człowiek – najlepsza inwestycja.

UWAGA NAUCZYCIELE MIESZKAJĄCY NA TERENIE POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO!!!

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie ogłasza dodatkowy nabór do Projektu pod nazwą:

„Nowe kwalifikacje szansą na stabilizację - studia podyplomowe i kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli z terenu Powiatu Bełchatowskiego” na kurs kwalifikacyjny z języka niemieckiego.

UCZESTNIK NIE PONOSI KOSZTÓW NAUKI!!!

PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, BUDŻETU PAŃSTWA ORAZ BUDŻETU POWIATU.

Nauka odbywać się będzie w następujący sposób:
I etap- kurs językowy 315 godz.
II etap- Po ukończeniu I etapu słuchacz kolegium przechodzi na II etap nauki, którym jest kurs językowy trwający 270 godz.

Nauka kończy się nadaniem certyfikatu znajomości języka w stopniu zaawansowanym lub biegłym oraz otrzymaniem świadectwa dającego uprawnienia do nauczania przedmiotu zgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zajęcia będą odbywały się w ZSP Nr 4 w Bełchatowie w systemie sobotnio- niedzielnym od IX 2010 do XII 2011 r.

Formularz rekrutacyjny oraz Regulamin uczestnictwa w Projekcie są do pobrania:
- w Biurze Projektu,
- w sekretariatach szkół na terenie powiatu,
- na stronie internetowej powiatu (www.powiat-belchatowski.pl).

Dokumenty należy składać do dnia 30/07/2010 r. w Biurze Projektu.

Adres Biura Projektowego: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu, ul. Czapliniecka 96, tel. /44/635-86-65.