Środa 17 kwietnia 2024

Projekt "Pomoc psychopedagogiczna i terapeutyczna w poradnictwie- studia podyplomowe dla pracowników pedagogicznych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w województwie łódzkim"

Projekt „Pomoc psychopedagogiczna i terapeutyczna w poradnictwie- studia podyplomowe dla pracowników pedagogicznych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w województwie łódzkim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego -...

- Człowiek – najlepsza inwestycja -

STAROSTWO POWIATOWE W BEŁCHATOWIE ZAPRASZA
NA BEZPŁATNE STUDIA PODYPLOMOWE
DLA PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNYCH
PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH
ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŁÓDZKIEGO

Zajęcia odbywać się będą w systemie sobotnio- niedzielnym ( co 2 tyg.) , w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełchatowie. Łącznie 355 godz. (3 sem.) zajęć realizowanych zgodnie z autorskim programem pt.

„Pomoc psychopedagogiczna i terapeutyczna w poradnictwie”

Studia rozpoczną się od IX 2010 r. i zakończą w VIII 2011 r. napisaniem pracy dyplomowej, ustną obroną, otrzymaniem dyplomów i wydaniem publikacji eduk. Organizator zapewnia:

• pokrycie kosztów studiów, obrony pracy dyplomowej, wydania świadectwa i wydania publikacji edukacyjnej
  • refundację kosztów dojazdów (na podstawie biletów PKS),
  • darmowe noclegi,
  • darmowe śniadania i obiady,
  • przerwy kawowe w trakcie zajęć,
  • wyposażenie typu notesy, długopisy,
  • pomoce dydaktyczne na zajęciach.

Beneficjent: Powiat Bełchatowski

Informacje: Biuro projektu, Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu
Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, pok. 5,
tel. 44 635-86-65, fax. 44 733-66-01,