Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Czwartek 17 sierpnia 2017

Możliwości współpracy firm polskich i niemieckich poszukiwano podczas spotkania przedsiębiorców z Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie z Thomasem Birnerem, szefem spółki WFG z partnerskiego powiatu Berchtesgaden. Podczas kwietniowego pobytu w Bełchatowie - na zaproszenie bełchatowskiego starosty - gość odwiedził dwie firmy w ich siedzibach, sześć kolejnych przygotowało dla niego specjalne prezentacje.
Kilkadziesiąt stoisk wystawienniczych lokalnych firm, regiony partnerskie powiatu z kraju i zagranicy, samorządowcy, biznesmeni i przedsiębiorcy, wykłady, prelekcje, dyskusje – to wszystko towarzyszyło II Forum Gospodarczemu Powiatu Bełchatowskiego, które w tym roku odbyło się w hali widowiskowo – sportowej w Bełchatowie.