Zdrowie na pierwszym miejscu w "Kochanowskim"

linia

Zdrowi, piękni i młodzi chcą być uczniowie „Kochanka” nie tylko wtedy, kiedy jeszcze są  nastolatkami. O tym, jak zachować ten najważniejszy życiowy kapitał na dłużej, dowiadywali się podczas Tygodnia Zdrowia.

"Bronek" ostrzega przed cyberprzestrzenią

linia

Nie potafisz wytrzymać jednego dnia bez portali społecznościowych? Informacje czerpiesz głównie z sieci, a zakupy robisz najchętniej przez Internet? Uważaj! Masz spore zadatki na infoholika! W I LO w Bełchatowie zajęto się tym problemem podczas Dnia Profiaktyki.

Pechowa, trzynasta sesja

linia

XIII sesja Rady Powiatu w Bełchatowie, zaplanowana na środę, 25 listopada, nie odbyła się. Powodem był brak osoby, która mogłaby obrady poprowadzić. Przewodniczący klubów radnych ustalili, że spotkają się na sesji nadzwyczajnej w poniedziałek, 30 listopada.

Zwyciężyli najlepsi

linia

Już po raz ósmy lokalni przedsiębiorcy stanęli do konkursu „Moja firma, moja przyszłość", organizowanego przez bełchatowski „pośredniak”. Konkurs jest okazją do promocji firmy oraz do pochwalenia się swoimi osiągnięciami

Przedsiębiorco! Zgłoś się do konkursu „Firma na medal”

linia

Przedsiębiorcy z powiatu bełchatowskiego po raz dziewiąty mogą ubiegać się o tytuł ,,Firma na medal”. Na zgłoszenia mają czas do końca roku

Druki do pobrania

Tagi:

Partnerzy

Instytucje