Złap lato w obiektyw - konkurs fotograficzny

linia

Lato tam, gdzie mieszkasz, jest wyjątkowe? Zrób zdjęcie i wyślij do nas. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie po raz drugi organizuje konkurs fotograficzny „Złap lato”.

Wybuch, pożar, ranni i akcja ratownicza w elektrowni

linia

Spokojnie, to tylko ćwiczenia. Co roku słuzby ratownicze powiatu sprawdzają sprzęt i umiejętności podczas symulowanych wypadków. Tegoroczny sprawdzian odbył się w elektrowni "Bełchatów".

Pieniądze dla aktywnych pracodawców i bezrobotnych

linia

Na przedsiębiorców, którzy dadzą pracę bezrobotnym do 30 roku życia lub po pięćdziesiątce, czeka wiele form wsparcia. W bełchatowskim urzędzie pracy są jeszcze pieniądze na staże, prace interwencyjne i refundacje różnych kosztów.

Nasze rodziny mogą gościć młodzież z Bawarii

linia

160 lat tradycji, 600 uczniów, 40 nauczycieli, nowoczesne pracownie, w otoczeniu piękny ogród i góry  charakteryzują Szkołę Realną im. M.Ward w Bad Reichenhall. Jej uczniowie przyjadą do Bełchatowa we wrześniu. Chętne rodziny mogą ich przyjąć u siebie w domu.

Od biegów po fitness, czyli bądź aktywny latem

linia

W lipcu i sierpniu bełchatowskie starostwo i PCS zapraszają na ,,Powiatowe lato dla aktywnych”. Będą zajęcia nordic walking, biegowe, fitness, rajdy rowerowe i rodzinny duathlon

Radni o absolutorium, pomocy dla szpitala i cenniku PCS