Walcz z depresją. Skorzystaj z bezpłatnej porady

linia

W trakcie „Tygodnia walki z depresją” (22-26.02) specjaliści będą udzielać porad. Już można zapisać się na bezpłatną wizytę. Akcję organizuje klinika Wolmed.  Starosta Waldemar Wyczachowski, objął akcję patronatem honorowym i wsparciem finansowym.

Pamięć o pułkowniku

linia

W czwartek, 11 lutego, przy pamiątkowej tablicy na terenie parafii przy ul Kođciusyki w Bechatowie odbyła się uroczystość z okazji rocznicy śmierci płka Ryszarda Kuklińskiego – oficera Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Przedstawiciele samorządów, instytucji i organizacji złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą pułkownika.

Odliczanie do matury

linia

„Poloneza czas zacząć!" - tymi słowami rozpoczynały się studniówki w szkołach ponadgimnazjalnych. Po pierwszym, ważnym balu w życiu przyszedł już czas na poważne decyzje. Do końca ubiegłego tygodnia (do 7.02) uczniowie musieli określić, jakie przedmioty będą zdawać na maturze.

Sprawy oświaty i pensji nauczycieli tematami sesji

linia

Ogólniak, działający w ZSP nr 4 w Bełchatowie, istnieje faktycznie tylko „na papierze”. Nabór prowadzony w ostatnich latach kończył się fiaskiem, brakowało uczniów. Radni Rady Powiatu podjęli uchwałę o zamiarze likwidacji szkoły, co uporządkuje sieć szkół.

Pomaszerują z szacunku dla historii

linia

14 lutego wyruszy XVI  Regionalny Marsz Powstańców Styczniowych, który co roku  upamiętnia historycznych bohaterów, popularyzuje lokalne miejsca pamięci narodowej i nowoczesny patriotyzm. Grupy zorganizowane mogą zgłaszać się do 10 lutego.

Gastronomia - Bar "To i owo"

Nazwa BAR "TO I OWO"
Właściciel Wanda Bogdan-Bożyk
Adres ul. Dąbrowskiego 26e Bełchatów