Wojewódzkie święto plonów z naszym powiatem

linia

Powiat bełchatowski uczestniczył w Dożynkach Wojewódzkich w Piątku. Pochwaliliśmy się ekologicznymi sukcesami, wyrobami pszczelarskimi i smacznym jedzeniem, przygotowanym przez gospodynie.

Stowarzyszenia blisko i dla mieszkańców

linia

Blisko 20 organizacji prezentowało się podczas V Pikniku Stowarzyszeń, zorganizowanym przez bełchatowskie starostwo. Mieszkańcy mogli poznać ich działalność, uzyskać poradę, a na zachętę i dobre wspomnienie poczęstować się smakołykiem

Poznali smak żołnierskiego życia

linia

Strzelanie, pokaz sprawnościowy „Strzelców”, prezentacja współczesnego i historycznego sprzętu wojskowego oraz smaczna żołnierska grochówka były atrakcjami pikniku patriotyczno-militarnego w Zelowie. Inicjatywę przygotował ZS „Strzelec”, a pomógł finansowo budżet powiatu.

Droga Parzno-Kluki przed remontem

linia

Kolejna dobra wiadomość dla kierowców – w tym roku uda się wyremontować prawie kilometr drogi Kluki – Parzno. Droga ta jest w złym stanie technicznym, nowa nawierzchnia i utwardzone pobocza poprawią bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Wakacyjne "Echo" do czytania

linia

Wywiad ze starostą Waldemarem Wyczachowskim,  rozmowa z Sebastianem Brózdą, nowym prezesem PKS, zapowiedzi ciekawych wydarzeń i relacje z różnych akcji zilustrowane zdjęciami, wyjątkowe pasje zwykłych mieszkańców.  To wszystko w kolejnym wydaniu biuletynu "Echo".

Gastronomia - Bar "To i owo"

Nazwa BAR "TO I OWO"
Właściciel Wanda Bogdan-Bożyk
Adres ul. Dąbrowskiego 26e Bełchatów