Pojadą na staż za granicę

linia

Siedemdziesięciu pięciu uczniów ze szkół powiatu odbędzie praktyki zawodowe w Niemczech, organizowane przez bełchatowskie starostwo. Projekt  „Europejskie kwalifikacje normą XXI w.” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Psychologowie czekają z pomocą na dzieci i rodziców

linia

Na zajęcia ruchowe, logopedyczne i manualne dla dzieci zaprasza bełchatowska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Od 3 do 7 października organizowane są w placówce dni otwarte.

Nagrody dla sportowców według dokładniejszych reguł

linia

30 tys. zł jest w tym roku do podziału między sportowców i trenerów z powiatu, którzy legitymują się dużymi sukcesami. Wysokość nagród pieniężnych ustala regulamin, który zatwierdzili radni powiatu  

Stypendia motywacyjne dla najzdolniejszych

linia

Piętnastu uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wyróżnionych stypendiami za wysokie osiągnięcia w nauce w roku szk. 2016/16, otrzymało listy gratulacyjne w obecności Rady Powiatu w Bełchatowie. Najwyższa nagroda wyniosła ok.2 200 zł.

Sięgnij po pieniądze na staż, szkolenie lub własną firmę

linia

W pośredniaku są jeszcze pieniądze na aktywizację zawodową ponad stu osób bezrobotnych. Do wzięcia jest w sumie około 1,3 mln zł. Skorzystać z nich mogą także pracodawcy.

Powiatowe Centrum Sportu

Tagi:

Partnerzy

Instytucje