Prezydium Rady Powiatu z nową szefową

linia

Dorota Pędziwiatr jest nową przewodniczącą Rady Powiatu w Bełchatowie, wybraną podczas XIV, nadzwyczajnej sesji. Funkcję tę pełnił dotąd Szczepan Chrzęst, który zrezygnował ze stanowiska 24 listopada br.

Żółkiew dziękuje za dary z Bełchatowa

linia

Blisko sześć tysięcy różnego rodzaju artykułów szkolnych trafiło do polskich dzieci z rejonu żółkiewskiego na Ukrainie, partnera powiatu bełchatowskiego. Dary zebrali uczniowie z dziewiętnastu bełchatowskich szkół w ramach akcji starostwa ,,Pełny plecak”. Delegacja powiatu dostarczyła dary do Żółkwi.

Zawody bez przegranych

linia

Po raz piąty w historii odbył się Bełchatowski Turniej Integracyjny z udziałem ośmiu drużyn, reprezentujących placówki oświatowe, które mają wśród swoich wychowanków także dzieci niepełnosprawne. Gospodarzem imprezy pod patronatem starosty bełchatowskiego była SP nr 13.

Pierwsza, wigilijna gwiazda zabłyśnie w Bełchatowie

linia

Barwne widowisko uliczne wprowadzi nas w bożonarodzeniowy nastrój już 13 grudnia. Podczas corocznego jarmarku świątecznego w Bełchatowie odbędzie się inscenizacja pt. „Pierwsza Gwiazda”, w której udział brać będą widzowie.

Przedsiębiorco! Zgłoś się do konkursu „Firma na medal”

linia

Przedsiębiorcy z powiatu bełchatowskiego po raz dziewiąty mogą ubiegać się o tytuł ,,Firma na medal”. Na zgłoszenia mają czas do końca roku

Tagi:

Partnerzy

Instytucje