Piątek 29 marca 2024

Halowy Turniej Piłki Nożnej Członków OSP

W Szczercowie zorganizowano XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Członków OSP. W wydarzeniu wzięło udział 7 drużyn.
84749538_1767478806722459_3292929650359009280_n
W turnieju organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Zarząd Oddziału Powiatowego wzięły udział drużyny OSP reprezentujące Odziały Gminne Związku OSP RP z Powiatu Bełchatowskiego. Każdą gminę reprezentowała jedna drużyna, składająca się z 10 zawodników. Głównym celem imprezy była nie tylko promocja zdrowia i profilaktyka zdrowotna, rozwój sportu, ale także integracja i dobra zabawa. Miasto Bełchatów reprezentowała drużyna z Grocholic, Gminę Bełchatów zawodnicy z Łękawy, Gminę Drużbice ochotnicy z Wadlewa, Gminę Kluki strażacy z Kluk, Gminę Rusiec drużyna z Woli Wiązowej. W finale o zwycięstwo walczyli reprezentanci Gminy Szczerców z Magdalenowa, a z Gminy Zelów ochotnicy z Kociszewa. I to ci ostatni okazali się najlepsi. XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Członków OSP wygrali zawodnicy z Kociszewa. A finał drużyn z całego województwa łódzkiego odbędzie się już 29 lutego w Szczercowie.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji