Piątek 20 września 2019

„Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego-interpretacja przepisów”

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie wraz z Łódzką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa zorganizowała po raz drugi nieodpłatne szkolenie pod nazwą „Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - interpretacja przepisów”. Spotkanie odbyło się w Centrum Kształcenia Zawodowego.

Celem szkolenia była interpretacja przepisów dotyczących miejscowych planów, które niejednokrotnie przysparzają wiele trudności, zarówno w procesie przygotowania dokumentacji projektowych jak i uzyskania stosownych decyzji. Tego rodzaju spotkania to doskonała okazja do wymiany doświadczeń. To również ważny element współpracy między organami administracji samorządowej, a projektantami, kierownikami robót.

W szkoleniu wzięli udział projektanci, kierownicy robót, pracownicy wydziału Architektury i Budownictwa bełchatowskiego starostwa, a także pracownicy z urzędów gmin zajmujący się miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego oraz decyzjami o warunkach zabudowy.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespól ds. Promocji