Czwartek 28 marca 2024

P r z y p o m i n a m y   31 sierpnia 2012 r.  upływa termin składania wniosków  na dofinansowanie, finansowanie i współpracę przy  realizacji zadań z zakresu...

P r z y p o m i n a m y

31 sierpnia 2012 r.  upływa termin składania wniosków  na dofinansowanie, finansowanie i współpracę przy  realizacji zadań z zakresu ochrony środowska i gospodarki wodnej na rok 2013.

Dokumenty dostępne na stronie internetowej: www.powiat-belchatowski.pl w zakładkach: BIP Dokumenty do pobrania.

Ścieżka dostępu do dokumentów do pobrania:
Druki do pobrania - Procedury - Wydział Ochrony Środowiska - Finansowanie zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej.