Sobota 19 września 2020

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Bełchatowskiego – Hattrick Bełchatów Cup 2020

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Zacięta rywalizacja, zasady fair play, a przy tym świetna zabawa tym charakteryzował się Turniej o Puchar Starosty Powiatu Bełchatowskiego – Hattrick Bełchatów Cup 2020. W imprezie uczestniczyło 20 drużyn m.in. z Tomaszowa Mazowieckiego, Radomska, Bełchatowa, Katowic, Strykowa, Łodzi, Łomianek, Moszczenicy, Pajęczna.
zdjęcie
Turniej o Puchar Starosty Powiatu Bełchatowskiego (rocznik 2013 i młodsi) to impreza, która nie tylko zapewnia uczestnikom świetną zabawę, krzewi zdrowy styl życia, ale także pokazuje jak radzić sobie, chociażby z porażką. Sport przez zabawę i zabawa przez sport to idealny przepis, by zachęcić dzieci do wyjścia z domu i oderwania się od monitora telefonu czy komputera.
W piłkarskim turnieju wzięło udział 20 drużyn. Uczestników podzielono na dwie grupy A i B. W trakcie trwania całego turnieju nie prowadzono klasyfikacji wynikowej. Ideą turnieju jest rozgrywanie meczów przyjaznej atmosferze bez presji na wynik. Sędziami w turnieju byli trenerzy drużyn rywalizujących ze sobą. Mecze były rozgrywane systemem: „każdy z każdym”.M.Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe
← powrót