Wtorek 19 marca 2024

bez nazwy-7628-14
Pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr w I LO w Bełchatowie odbył się XXI Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej i Ochrony Środowiska dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bełchatowskiego.
pexels-aleksandr-slobodianyk-989959
Komunikat Państwowego Inspektora Sanitarnego w Bełchatowie z dnia 18.03.2024 r.
wernisaż-7438-1
W Galerii Na Piętrze w Gigantach Mocy miało miejsce uroczyste otwarcie dwóch wyjątkowych wystaw, które odbyły się pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr.
konkurs ortograficzny-6913-15
Pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr w ZSP 1 w Bełchatowie odbył się XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu bełchatowskiego.
Benefits Of Drinking Water Instagram Post
Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie: woda z sieci wodociągu Bełchatów warunkowo przydatna do spożycia po przegotowaniu przez min. 2 minuty.
Projekt bez nazwy (7)
Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie: woda z sieci wodociągu Parzniewice warunkowo przydatna do spożycia po przegotowaniu przez min. 2 minuty.
bez nazwy-6446-20
Uczniowie klasy ósmej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łękawie, w ramach realizacji programu WOS dotyczącego funkcjonowania samorządu terytorialnego, odwiedzili dzisiaj siedzibę Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.
konkurs chemiczny-6666-1
I Powiatowy Konkurs „Chemiczne Potyczki”, pod honorowym patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr, został zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie.
transformacja_slider_850x330 px
Zakończyło się głosowanie w konkursie „Nakręć się na transformację”, w którym młodzież miała za zadanie nakręcić krótki film na temat tego, jak może wyglądać przyszłość Bełchatowa w 2050 roku, na czym polega proces sprawiedliwej transformacji regionu bełchatowskiego, jaki wpływ na nasz region będzie miała nowa technologia i sztuczna inteligencja oraz jakie zawody pojawią się w przyszłości. Do konkursu wpłynęło 11 filmów od uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu bełchatowskiego. Jury wybrało trzy spośród nich, a w drugim etapie internauci głosowali na profilu Powiatu Bełchatowskiego na Facebook'u na najlepsze ich zdaniem filmy.
konkurs ziemie polskie 1764-1815-6156-13
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie odbył się VI Powiatowy Konkurs Historyczny ,,Ziemie polskie w latach 1764 – 1815”, który honorowym patronatem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.