Piątek 29 marca 2024

100 kółek dla Oli i Wiktorii

W sobotę 19 października po raz trzeci Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kilińskiego w Zelowie zorganizował akcje charytatywną, tym razem pod hasłem „100 kółek Kilińskiego. Biegniemy dla Oli i Wiktorii”

główne
Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, inicjatywa ZSP w Zelowie doszła do skutku. Punktualnie o godzinie 10.00 w minioną sobotę, dyrektor szkoły rozpoczęła bieg, dając sygnał startu ponad 150 uczestnikom. Najwytrwalsi w niespełna dwie godziny pokonali dystans półmaratonu. Biegacze otrzymali niepowtarzalne medale, a dla wszystkich, którzy czuli potrzebę wspierania tej imprezy czekał poczęstunek. Był grill, była grochówka Kilińskiego, były domowe ciasta, była nawet wata cukrowa. A to wszystką za sprawą cudownych rodziców. Widok całych rodzin, które właśnie tego dnia chciały wesprzeć akcję był wzruszający. Wszyscy chętnie wrzucali pieniądze do puszek, które szybko się zapełniły. Pieniądze będą przeznaczone na rehabilitację Oli i Wiktorii oraz bieżące potrzeby dziewczynek.

Żródło:ZSP J.Kiliński
Foto:ZSP J.Kilińśki