Wtorek 19 marca 2024

konkurs ziemie polskie 1764-1815-6156-13
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie odbył się VI Powiatowy Konkurs Historyczny ,,Ziemie polskie w latach 1764 – 1815”, który honorowym patronatem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
computer-1185626_1920
W dniu 12 marca 2024 r. Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwały w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym w 2024 roku w zakresie:
Zarząd Powiatu informuje, że w dniu 7.03.2024 r. wpłynęła do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie oferta Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego Jednostki Strzeleckiej 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego z/s w Bełchatowie na realizację zadania publicznego z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn.: „Współorganizacja obchodów rocznicy Zbrodni Katyńskiej”.
konkurs żołnierze wyklęci-5862-27
W Muzeum Regionalnym w Bełchatowie rozstrzygnięto dzisiaj IX Turniej Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, który honorowym patronatem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
IMG_1111
W niedzielny wieczór, w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie odbył się jubileuszowy koncert zespołu Arkadiusz Załęczny & Sounding Strings, który honorowym patronatem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
729x308
Ogłoszenie o naborze nr 2/2024 na wolne samodzielne stanowisko pracy ds. bezpieczeństwa i higieny pracy w wymiarze 0,5 etatu w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie.
IMG_0958
Już niebawem ruszy wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja – remont drogi powiatowej na prawie 2,3-kilometrowym odcinku od miejscowości Bukowa do granicy powiatu.
konkurs biologiczny-4974-12
W I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie, miała miejsce XXII edycja Konkursu Biologicznego.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski, Dorota Pędziwiatr.