Piątek 29 marca 2024

22 grudnia i 2 stycznia urząd nieczynny

Informujemy, że w piątek 22 grudnia oraz we wtorek 2 stycznia Starostwo Powiatowe w Bełchatowie nie będzie czynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.
glowne 1
Na mocy Kodeksu Pracy pracodawca ma obowiązek wyznaczyć pracownikom dodatkowy dzień wolny za święto, które wypadło w dzień wolny od pracy, inny niż niedziela. Dniem wskazanym przez Starostę Bełchatowskiego za dzień 11 listopada 2017 r.  (Święto Niepodległości) jest 22 grudnia, a za dzień 6 stycznia 2018 r. (Święto Trzech Króli) -  2 stycznia.