Piątek 19 kwietnia 2024

24 godziny curlingu non stop

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z Bełchatowskim Klubem Curlingowym i Polską Organizacją Sportową Łódź zapraszają na zawody curlingowe. W sobotę, 18 lutego bełchatowskie i łódzkie drużyny już po raz szósty na powiatowym lodowisku przy ul. Czaplinieckiej będą rywalizować o tytuł mistrza województwa.
curling3
Do tej pory zgłosiło się 13 drużyn z naszego regionu. Rywalizacja rozpocznie się o 8 rano, a zakończy ok. godziny 18.

Po zakończeniu tych mistrzostw zawodnicy będą rywalizować w nietypowej rozgrywce curlingowej. Po raz pierwszy na tafli lodowiska powiatowego odbędzie się turniej singlowy. 24 zawodniczki i zawodnicy będą rywalizować „jeden na jeden”. Oprócz nietypowej formuły będzie jeszcze nietypowa pora - zawody potrwają całą noc i zakończą się około 8 rano w niedzielę, 19 lutego.