Niedziela 18 sierpnia 2019

Aktualności

24 listopada 2011 roku uczniowie klasy pierwszej o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 wraz z opiekunami odwiedzili bełchatowską komendę, poznając zakres zadań służbowych stawianych przed policjantami poszczególnych komórek oraz niektóre z elementów wyposażenia funkcjonariuszy.
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Bełchatowie, Bełchatowsko-Kleszczowskim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym Sp z o.o., Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, Agencją Rozwjou Regionalnego "ARREKS" S.A., Stowarzyszeniem na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gminy Kleszczów, Stowarzyszeniem Business Contact Club oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Bełchatowie ogłasza V edycję konkursy "Firma na Medal".
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem oddział Bełchatów, zorganizowało akcję zbiórki krwi „Samorządowcy oddają krew”.
Zapraszamy mieszkańców gminy Bełchatów na bezpłatny kurs agroturystyki.
Zapraszamy mieszkańców gminy Kluki na bezpłatne kursy.
Zapraszamy mieszkańców gminy Szczerców na bezpłatny kurs komputerowy.
24-11-2011

II LO nagrodzone!

W dniu 18 listopada 2011 roku w Warszawie w Domu Dziennikarza przy ulicy Foksal odbyła się uroczysta Gala 2011 Klubu IMPULS Nauczycieli Przedsiębiorczości zrzeszonych przy Narodowym Banku Polskim, podsumowująca pracę w roku szkolnym 2010/2011.
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie przekaże 130 000 zł tytułem dotacji dla Miasta Bełchatów na realizację zadania pn. „Środowiskowy EKO-RAJ”. Tworzenie „Środowiskowego EKO-RAJU” polegało na zagospodarowaniu terenu wokół Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Św. Barbary 5 poprzez utworzenie terenów zieleni, wstawienie elementów małej architektury ogrodowej oraz elementów edukacji ekologicznej.
Szlachetna Paczka to ogólnopolska inicjatywa świątecznej pomocy. Jest ona adresowana do rodzin, jak i indywidualnych osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej,
Festiwal odbył się w dniach 17-18 listopada 2011r. Wzięło w nim udział 26 placówek oświatowo-wychowawczych z terenu powiatu bełchatowskiego, ogółem 320 dzieci i młodzieży szkolnej. Festiwal ma na celu kształtowanie w dzieciach potrzeby aktywnego uczestniczenia w kulturze oraz myślenia o sztuce w szerszych kategoriach.