• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 20 paździenika 2018

79. rocznica wybuchu II wojny światowej w Klukach

Uroczysta Msza św. w intencji poległych podczas II wojny światowej i 79. rocznica wybuchu II wojny światowej odbyła się 23 września w Parafii NMP Królowej Polski w Klukach.
Tuż po niej na cmentarzu wojennym odbył się uroczysty apel poległych i złożono kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym tamte wydarzenia. Wartę honorową pełniło Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Poleskich. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście i mieszkańcy gminy zostali zaproszeni na grochówkę żołnierską.
Podczas uroczystości samorząd Powiatu Bełchatowskiego reprezentowali Krzysztof Gajda, członek Zarządu Powiatu w Bełchatowie i radny Jerzy  Konieczny.