Piątek 23 sierpnia 2019

Aktualności

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi informuje, iż w dniu 18 lipca organizuje bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Mamo, Tato – wracaj do pracy! Dofinansowanie miejsc dla dzieci w żłobkach i klubach dziecięcych”.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie zaprasza do skorzystania z akcji promującej czytelnictwo pod hasłem: „Słój z tytułami”.

Do 15 lipca można składać dokumenty w ramach ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie naboru na kolejne stanowisko urzędnicze.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Podnieś swoje kwalifikacje – Fundusze Europejskie na szkolenia”. Spotkanie odbędzie się 10 lipca 2019 r., w godz. 10:00 – 12:00 w sali konferencyjne Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro

Radość dziecka jest bezcenna. Ochotnicza Straż Pożarna Oleśnik chcąc umilić najmłodszym czas zorganizowała piknik, który przyciągnął całe rodziny. Patronat nad imprezą objęła Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” oddział w Zelowie organizuje Memoriał Krzysztofa Surlita, który odbędzie się w dniu 06 lipca 2019 r. (sobota) na stadionie Włókniarza Zelów przy ul. Piotrkowskiej 55/57.

03-07-2019

Święto Zelowa

Cztery Kultury Jeden Zelów – pod takim hasłem odbędą się Dni Zelowa 2019.
Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 i Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym w najbliższy weekend.

Ponad 40 fotografików z Polski, Czech, Litwy,Portugalii i Niemiec gościło w Bełchatowie. Spotkali się po raz dziewiąty by uczestniczyć w Międzynarodowych Warsztatach Fotograficznych Energia. A ich prace będzie można podziwiać już od 4 lipca.
02-07-2019

Zawody nad wodą

Pogoda dopisuje i sprzyja wszelkim sportowym zmaganiom, szczególnie tym, które odbywają się nad wodą. W miniony weekend zorganizowano zawody w dyscyplinie spławikowo-gruntowej na Wawrzkowiźnie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski.