Czwartek 28 marca 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie ogłasza ostatni w tym roku nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bełchatowskim (IV)" PO WER.
budynek pup
Wnioski przyjmowane będą w terminie od 4 do 20 listopada br. Zgodnie z założeniami projektowymi o wsparcie mogą ubiegać się wyłącznie osoby młode do 30 roku życia!!! Wysokość dofinansowania to max 23.000 zł.
Informujemy, że ogłoszenie kolejnego naboru wniosków zostało zaplanowane na I kwartał 2020 roku.

Szczegółowe informacje nt. możliwości otrzymania dotacji udzielane są w pokoju nr 22, telefonicznie: 44 631-40-70 lub str. internetowej: www.pupbelchatow.pl

Sylwia Kosędka-specjalista ds. programów
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie