Wtorek 23 kwietnia 2024

Aktywne ferie z PCS już od niedzieli, 10 lutego

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zaprasza na „Aktywne ferie z PCS". Spektrum propozycji spędzania czasu na lodzie, w wodzie czy w sali gimnastycznej jest imponujące.
lodowisko glowne
Uczestników zimowych turnusów sportowo-rekreacyjnych gościmy od poniedziałku do piątku w godz. 10-14. Na potrzeby tych zajęć udostępniamy wszystkie obiekty sportowe. Sześcioma grupami uczestników zaopiekują się instruktorzy oraz pracownicy PCS. Dostępnych 200 miejsce zapełniło się w dwie godziny od rozpoczęcia zapisów.

Feryjne szaleństwo wystartuje już w niedzielę, 10 lutego. Tego dnia, od godz. 16.30 zapraszamy na dyskotekę na lodzie. W programie m.in. konkursy i zabawy z nagrodami. Dla łyżwiarzy udostępniamy całą paletę rozmiarów łyżew do wypożyczenia. Zachęcamy także do korzystania z kasków, a dla najmłodszych mamy chodziki-pingwinki do nauki jazdy. Warto także spróbować swoich sił w curlingu. Lodowisko PCS dysponuje całosezonowym torem curlingowym.

Dla amatorów sportów wodnych na całe dwa tygodnie oddajemy do dyspozycji wodny tor przeszkód na pływalni PCS. Atrakcja będzie dostępna w cenie biletu wstępu na basen i dostarczy niezapomnianych wrażeń w wodzie. Polecamy uwadze feryjny harmonogram wejść na basen. Nad bezpieczeństwem uczestników kąpieli będą w okresie ferii czuwać nasi ratownicy wspierani przez ochotników ze Stowarzyszenia Przyjaciół Pływania.

Udostępniamy również halę sportową i salę fitness. Wobec braku zajęć cyklicznych pojawiły się atrakcyjne wolne terminy, dla amatorów piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, koszykówki, czy tenisa ziemnego. Wykaz dostępnych terminów:
Poniedziałek: 16:30 – 19:00
Wtorek: 17:30 – 18:30
Środa: 15:00-19:30
Czwartek: 15:00 – 18:30
Piątek: 15:00 – 21:30
Sobota: 11:30 – 21:30
Niedziela: 08:00 – 10:30, 12:00 – 16:30
Rezerwacja pod numerem telefonu: 513 470 620
Monika Gryczka
Inspektor ds. promocji i marketingu
PCS w Bełchatowie