Czwartek 18 kwietnia 2024

Bełchatowscy samorządowcy w Zakopanem

Pod koniec września w Zakopanem odbyły się III Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej. Zawody tym razem spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. W Mistrzostwach uczestniczyło aż 35 reprezentacji, które w ciągu dwóch dni rozegrały 116 meczy.

Turniej przebiegał w doskonałej sportowej atmosferze i mimo zaciętej walki na boisku, drużyny z ogromnym szacunkiem podchodziły do swoich rywali. Po raz pierwszy uczestniczyła w nich reprezentacja Powiatu Bełchatowskiego, która jednak uległa w ćwierćfinale zespołowi samorządowców z Nowego Sącza.

Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna UM Zielona Góra, która w finałowym pojedynku pokonała 2-1 samorządowców Powiatu Pszczyńskiego.

Robert Górski

Wydział Edukacji,