Wtorek 23 kwietnia 2024

Bełchatowski akcent na forum gospodarczym w Łodzi

Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie uczestniczyła w XII Europejskim Forum Gospodarczym Łódzkie 2019 r. W ponad trzydziestu panelach nad przyszłością polskiej gospodarki debatowało wielu ekspertów z kraju i zagranicy. Były to dwa dni pełne inspirujących spotkań i wymiany doświadczeń.
22
Wśród paneli dyskusyjnych Forum pojawił się temat: "Sukcesja w organizacjach. To początek końca czy nowy początek?". Jako prelegent został do niego zaproszony Mirosław Marszał, założyciel firmy Binż oraz prezes Regionalnej Izby Gospdoarczej w Bełchatowie w latach 2008 – 2015. Mirosław Marszał, w oparciu o własne doświadczenie, opowiadał o sukcesji i dalszej wizji rozwoju podmiotów, w których tworzeniu brał czynny udział.

Podsumowaniem XII EFG była uroczysta gala z udziałem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Podmioty gospodarcze i osoby wyróżniające się aktywnością na lokalnych rynkach w Łódzkiem nagrodzono statuetkami.
Zespół PR w starostwie
Źródło: RIG w Bełchatowie
22 (jpg) 0.22mb (Pobrań: 62)