Wtorek 19 marca 2024

Bezpiecznie nad wodą

Piękna pogoda, wysokie temperatury sprzyjają spędzaniu czasu nad wodą, pamiętaj jednak o kilku podstawowych zasadach, bowiem dobra zabawa równa się bezpieczna zabawa.

bezpieczne wakacje
Planując wypoczynek nad wodą należy pamiętać o tym, by wybierać takie miejsca, gdzie plaże są strzeżone. Jednak nawet wypoczynek pod okiem ratownika nie zwalnia nas od zachowania zdrowego rozsądku i od zapewnienia należytej opieki naszym dzieciom. Podczas zabawy mogą np. oddalić się niepostrzeżenie i zagubić w tłumie plażowiczów.

Decydując się na kąpiel, trzeba pamiętać o tym by była ona bezpieczna. Należy stosować się do zasad patrz poniżej: