Sobota 20 kwietnia 2024

Bezpłatne warsztaty nordic walking

W związku z przygotowaniami do mistrzostw świata w nordic walking w Bełchatowie zapraszamy na bezpłatne warsztaty z tej dyscypliny sportu, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 2 lutego o godz. 12:00 na obiektach PCS.
nordic-walking-1369306_1280
Warsztaty będą preludium do treningów nordic walking, które od lutego rozpoczną się w PCS. Treningi mogą być doskonałym wprowadzeniem, bądź uzupełnieniem dla osób, które myślą o wzięciu udziału w mistrzostwach świata w nordic walking, które w czerwcu odbędą się na obiektach PCS. Do udziału zapraszamy także osoby, które nordic walking chcą traktować jako formę ruchu i rekreacji. Niedzielny warsztat poprowadzi Łukasz Witczuk, Mistrz Świata w nordic walking. Zajęcia składać się będą z dwóch części – teoretycznej i praktycznego treningu w terenie. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Początek o godz. 12:00 w najbliższą niedzielę, 2 lutego (wejście od strony basenu).
Natomiast już od przyszłego tygodnia, dwa razy w tygodniu będzie można szlifować swoją technikę nordic walking podczas organizowanych w PCS otwartych treningów. Prowadził je będzie m.in. Krzysztof Marczak, instruktor i  Mistrz Europy w Nordic Walking z klubu sportowego Nordic Walking Bełchatów. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki, nie ma zapisów, udział jest otwarty i oczywiście bezpłatny. Więcej szczegółów podczas niedzielnego warsztatu.
Przypomnijmy, że mistrzostwa świata w nordic walking odbędą się w Bełchatowie w dniach 20-21 czerwca tego roku.

Źródło:PCS