Piątek 29 marca 2024

Bezpłatny kurs języka angielskiego

Mieszkańcy Gminy Bełchatów po 50 roku życia mogą wziąć udział w bezpłatnym kursie języka angielskiego. Wystarczy się zapisać.

główne angielski
Uczestnik projektu bierze udział w 60-godzinnym kursie języka angielskiego dla początkujących. Zajęcia będą odbywały się w trybie popołudniowym i wieczornym. Planowane jest zorganizowanie kursu w Bełchatowie. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową.Zajęcia będą odbywały się w ramach projektu ,,Z językiem po sukces" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Centrum Edukacyjne COMMA – Mstów, ul. Wolności 106
Tel.: 577 877 533