Sobota 20 kwietnia 2024

Biznes wymieni poglądy

Już niecały miesiąc dzieli nas od IV Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Dziś Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski oraz Andrzej Ratajski, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie na konferencji prasowej zaprosili przedsiębiorców i mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.
IMG_0877
- Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w IV Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego, które odbędzie się 5 kwietnia w Hotelu Wodnik na Słoku – mówi Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski. - Forum to doskonała szansa, zwłaszcza dla początkujących lub małych przedsiębiorców, aby posłuchać starszych kolegów, dłużej prowadzących działalność gospodarczą, skorzystać z ich doświadczenia, wymienić się poglądami. Już od dziś można rejestrować się na forum za pośrednictwem specjalnego formularza, dostępnego na naszej stronie internetowej. Podczas forum zostaną także wręczone statuetki dla tegorocznych zwycięzców konkursu „Firma na medal” we wszystkich kategoriach.

- Program forum jest bardzo bogaty, mamy w harmonogramie wiele paneli, które mogą zainteresować każdego – podkreśla Andrzej Ratajski, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie, współorganizatora forum. - Na forum przedsiębiorcy mają szansę poznać profil działalności lokalnych firm, bo często nie zdajemy sobie sprawy, jak ciekawe przedsiębiorstwa funkcjonują na naszym terenie.

o IV Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego
i rejestracja uczestników