Sobota 20 kwietnia 2024

Cegiełka od ZSP nr 4 dla Niepodległej

Zdjęciami i filmem Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie udokumentował uroczystość z okazji tegorocznego Dnia Niepodległości.
glowne zsp 4
Społeczność naszej szkoły uczciła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczysta akademia rozpoczęła się w piątek, 9 listopada, o godz. 11.11 wspólnym odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego. W ten sposób wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej”, zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Podobne wydarzenie odbyło się w ponad dwudziestu czterech tysiącach szkół i przedszkoli.

Następnie uczniowie z klas 1 l, 1 dg, 1 hf, 2 lr, 2 hf, 2 ad, 4 af i 4 lr przedstawili montaż słowno-muzyczny, dotyczący drogi Polaków do niepodległości.