Wtorek 19 marca 2024

Chcą być rozsądni i bezpieczni

W III Powiatowym Konkursie Spektakli Profilaktycznych „Rozsądni i bezpieczni”, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie 14 marca wzięło udział siedem zespołów teatralnych ze szkół podstawowych. W prezentowanych spektaklach uczniowie podjęli tematykę problemów i zagrożeń dla współczesnego młodego pokolenia, jakimi są uzależnienia i nieodpowiedzialne zachowania. Przedsięwzięciu patronowała Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski.
glowne
Wyniki konkursu:
Grand Prix: Szkoła Podstawowa nr 5 w Grocholicach
I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Bełchatowie
II miejsce ex aequo: Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie i Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie
Wyróżnienia: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bełchatowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie

Tytuł najlepszej aktorki zdobyła Małgorzata Dąbrowska z SP nr 13, a tytułem najlepszego aktora wyróżniono Krzysztofa Wrońskiego z SP nr 5 w Grocholicach.
Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie