Środa 24 kwietnia 2024

Co to znaczy być kobietą w biznesie?

Do IV Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego został tydzień. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swój udział poprzez formularz rejestracyjny, na którym wybierają również panele dyskusyjne, które ich najbardziej interesują. Uwadze pań, prowadzących działalność gospodarczą, polecamy temat „Kobieta w biznesie”. Uczestniczki dyskusji to także bizneswomen. Wspólnie zastanowią się, czy kobiecość bardziej pomaga czy przeszkadza w ich pracy, czy w ogóle ma znaczenie?
Dla jednych kobiecość i biznes to mieszanka wybuchowa, dla innych to gwarant skuteczności i determinacji. Kobiety potrafią doskonale sobie radzić w sferze biznesu. Są konsekwentne, wytrwałe, inspirujące i w niczym nie przypominają przysłowiowej słabej płci. Podczas spotkania inspirować nas będzie pięć niezwykłych kobiet, które przebyły własną drogę w sferze biznesu. Z jakimi trudnościami się spotykają, kto je wspiera, co mobilizuje i jak smakuje sukces „pisany szminką”? Z paniami będzie rozmawiał Jan Paweł Tomaszewski.

Magdalena Zdenka zachęca:

Dlaczego warto wziąć udział w panelu Być kobietą w biznesie?
Cztery na dziesięć zarejestrowanych w Polsce działalności gospodarczych, to firmy prowadzone przez kobiety, dlatego Bełchatowskie  Forum Gospodarcze, to znakomita okazja, by wspólnie odpowiedzieć sobie na pytania
Kim, my kobiety właściwie chcemy dziś być?  Jakie cele zawodowe sobie wyznaczamy?  Jakie są nasze mocne, a jakie słabe strony? A także jakim stereotypom nadal ulegamy? Zapraszam do wspólnej dyskusji.

Jagoda Grzejszczak  zachęca:

Dlaczego warto wziąć udział w IV powiatowym forum gospodarczym? Maria Skłodowska - Curie powiedziała kiedyś: "Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent".

Talent i pasja to bardzo ważne elementy życia każdej kobiety, często jednak zamykamy się z nimi w odmętach naszych umysłów, a na tym...tracimy. Nic tak nas nie wzbogaca jak kontakt z drugim człowiekiem, wymiana poglądów, spojrzeń, to rozszerza nasze horyzonty , ale i motywuje do działania - zew rywalizacji wyzwala adrenalinę - motor działania.

Rozmawiajmy więc, twórzmy, konkurujmy. Świetna okazja do tego nadarzy się 6.kwietnia na IV Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego.