Sobota 20 kwietnia 2024

Cygan w bibliotece

4 marca br. o godz. 18:00 w MiPBP w Bełchatowie odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem - poetą, prozaikiem, autorem tekstów piosenek, librecistą. W latach 2002–2005 był jurorem w programie telewizyjnym "Idol". "Jaka róża taki cierń", "C'est la vie – Paryż z pocztówki", „To nie ja!” czy "Wypijmy za błędy”, to tylko kilka tytułów napisanych przez niego piosenek, które można już nazwać kultowymi.Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupu książek „Życie jest piosenką” oraz „Przeznaczenie, traf, przypadek” autorstwa Jacka Cygana wraz z jego autografem.